Весняна мода Diesel resort 2024

Відомий бренд, який задає тон в джинсовій моді, знову порадував своїйх шанувальників цікавими ідеями для весняного сезону 2024 в колекції Diesel resort 2024. Комбіновані тканини, декор, різні силуети довзволяють підібрати повсякдений одяг модного дому, враховуючи індивідуальні смаки його власника.

Diesel resort 2024 мода денім

Осоливості колекції Diesel resort 2024

Якщо лютневе шоу Diesel, усипане блискітками, робило акцент на сексі образах, то ця колекція вражає своєю практичністю та зручністю. Назмінним залишається поєднання трьох стовпів Diesel — деніму, універсального одягу та поп-музики. Що стосується деніму, він так і залишається основним матеріалом, який комбінується в модних луках з джерсі, шкірою або буклеі, оброблений мереживом у легких маленьких сукнях, покритий масляним або вицвілим кольором і використовувався як тканина для верху взуття.

Diesel resort 2024 весна-літо 2024
Diesel resort 2024 весна сарафани

Щоб привернути увагу та зберегти відтінок одягу, складний джинсовий трикотаж основної колекції був пофарбований у колір індиго.

Diesel resort 2024

Чим запам’ятається Diesel resort 2024? По-перше, відомий логотип Дизель D був усюди — «бо всім потрібен D». По-друге, такими корисними речами, які увійшли в колекцію, як штани-банани з екстравагантними кишенями. По-третє, камуфляжем туманного кольору, який присутній на толстовках, брюках-карго та інших основних предметах одягу сучасного повсякденного гардеробу.

Diesel resort 2024 тренди весна
Diesel resort 2024 мода
Diesel resort 2024 джнси весна-літо 2024

Фото галерея Diesel resort 2024

Ось такі весняні луки підготував модний бренд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »